WYLECZ SIĘ Z BÓLU

BÓLOWI POWIEDZ PAS!

Pierwszym 150 osobom, które zostawią informacje z prośbą o kontakt gwarantujemy 61% dofinansowanie producenta w momencie zakupu pasa biodrowego.POMOGLIŚMY JUŻ TYSIĄCOM CIERPIĄCYM NA BÓL. MOŻESZ DOŁĄCZYĆ DO TEGO GRONA!

NIE MUSISZ KUPOWAĆ OD RAZU. WYPEŁNIJ FORMULARZ PO SZCZEGÓŁY.

ZAMÓW JUŻ TERAZ

61% TANIEJ -329zł

DLA PIERWSZYCH 150 OSÓB!

127zł

STAĆ CIĘ NA POZBYCIE SIĘ BÓLU!

Belteo w 100% bezpieczna metoda na walkę z bólem pleców!

Prowadzisz aktywny tryb życia?

Często działasz na 100% obrotów?

Jesteś ciągle w ruchu?

Tak dzisiaj niestety wygląda codzienność. Dbamy o wszystkich i wszystko często zapominając o sobie.

Zobaczysz! Poczujesz! Twój organizm w najmniej oczekiwanym momencie przypomni o sobie.

Traktujesz swój organizm jakby był niezniszczalny. Gonisz dzień za dniem w bezliku obowiązków.

To Belteo jest dla Ciebie!

To Belteo jest dla Ciebie!

To Belteo jest dla Ciebie!

Jeśli masz już dość bólu pleców to zamów BELTEO!

Pas Belteo przeznaczony jest dla osób z każdą wadą układu ruchu: mających problemy z poruszaniem się artrozą stawów biodrowych, kolanowych oraz chronicznego bólu dolnego odcinka kręgosłupa, lumbago odczuwających przewlekły ból w tkankach kostnych i mięśniach.

ZAMÓW BELTEO JUZ TERAZ

Każdy wie, jaki to sygnał – ból.

Choć definicja bólu wydaje się być prosta – nieprzyjemne, subiektywne doznanie czuciowe i emocjonalne powiązane z rzeczywistym lub potencjalnym uszkodzeniem tkanek, to jest on złożonym zjawiskiem fizjologicznym i ma ogromny wpływ na nasze codzienne funkcjonowanie i jest wyzwaniem dla współczesnej medycyny.Ból to najczęściej występujący objaw w medycynie.


Podczas ponad 80% wszystkich wizyt lekarskich mamy do czynienia z jakąś formą bólu. Czy wiesz, że chroniczny ból może doprowadzić nawet do stanów depresyjnych.


Współcześnie jednym z najczęściej występujących przypadłości człowieka są zespoły bólowe kręgosłupa. Śmiało można to schorzenie nazwać chorobą cywilizacyjną.

Czy kiedykolwiek pojawiły się u Ciebie bóle kręgosłupa?

Czy czujesz nacisk w dolnym odcinku pleców?

Czy masz problem ze wstawaniem?

Czy czujesz ból dyskogenny?

Towarzyszy Ci ból stawów międzywyrostkowych?

Jeśli chociaż raz odpowiedziałeś TAK na jedno z powyższych pytań, to czas powiedzieć PAS bólowi!

TAK – możesz pozbyć się bólu pleców

TAK – możesz uniknąć problemów z dyskiem

TAK – możesz działać na 100% możliwości

TAK WIEMY, ŻE MOŻESZ BYĆ SCEPTYCZNY, ALE…

Czy kiedykolwiek stosowałeś maści lub plastry na stłuczenia? Czy usztywniałeś kontuzjowaną rękę lub bolące miejsce bandażem elastycznym? Czy stosowałeś kompresy żelowe? A może stosowałeś opaski kompresyjne? A słyszałeś o plastrowaniu dynamicznym?


To wszystko służy walce z bólem. Stosowane jest przez sportowców, jak i wszystkich, których dotykają kontuzje. Do tego katalogu sposobów dołączamy po prostu nową metodę. Metodę sprawdzoną i skuteczną, opartą o magnetoterapie.


Magnetoterapia jest szeroko stosowana ortopedii, reumatologii czy nawet chorobach wewnętrznych. Terapia polem magnetycznym jest nie tylko bezpieczna, ale przede wszystkim przy wszelkiego rodzaju bólach kręgosłupa bardzo skuteczna. Unikalna technologia magnetotronowa stosowana w naszym pasie działa przeciwbólowo i regeneracyjnie.

Ale jeśli rzeczywiście ból kręgosłupa powoduje, że często pasujesz, bo ból przeszkadza Ci w codziennym funkcjonowaniu to podaj swoje imię i zostaw nam nr telefonu. Nasi specjaliści zadzwonią do Ciebie i wszystko wytłumaczą. Nic nie ryzykujesz, nie ponosisz żadnych kosztów, a może się okazać, że ten jeden telefon będzie początkiem wygranej walki z bólem.

Nie musisz wierzyć na słowo. Nie musisz nic kupować.

PRZECZYTAJ OPINIE

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Cierpiałam na ból pleców od 8 lat. Najgorsze to były poranki, bo czasem po prostu nie mogłam wstać z łóżka. Próbowałam wszystkiego – zabiegi, masaże, plastry i niewiele to działało, a środków przeciwbólowych już nie akceptował mój żołądek. Traciłam nadzieję, aż trafiłam na informację o pasie Belteo. To było jak strzał w dziesiątkę! To nie tak, że ból przeszedł jak za odjęciem ręki, ale regularne stosowanie spowodowało, że wstaję rano bez problemów i o bólu pleców już zapomniałam.

Agnieszka

lat 38

Przez ponad 30 lat byłem kierowcą ciężarówek. Całe życie pracowałem na siedząco i mój kręgosłup był w opłakanym stanie. Zainwestowałem w naprawdę drogie, specjalistyczne materace. A okazało się, że wystarczyło założyć pas Belteo i przyznam szczerze, że już po paru dniach poczułem różnicę, a teraz to wręcz zapomniałem o bolących plecach. Mnie pomogło i nawet poleciłem swojemu koledze kierowcy żeby spróbował, bo po co się męczyć jak wystarczy założyć pas i po bólu.

Krzysztof

lat 53

Moim ulubionym zajęciem w wolnej chwili jest uprawa ogródka. Jednakże każde nawet najmniejsze prace były problemem, a ból był nie do zniesienia. Dzięki znajomej dowiedziałam się o istnieniu pasa magnetycznego. Wiedziałam, że ona też miała problemy z bólami stawów i kręgosłupa a teraz, a ona mi mówi, że odkąd nosi pas Belteo to po prostu czuje się 20 lat młodziej. No więc spróbował i ja i żebyście widzieli moją działkę – pięknie wygląda i wszystko zrobiłam sam i to bez żadnego bólu.

Jadwiga

lat 45

BELTEO TO METODA:

  • BEZOPERACYJNA
  • DAJĄCA WYMIERNE EFEKTY
  • OPARTA NA TRADYCJI MEDYCYNY CHIŃSKIE
  • METODA PRZYWRACAJĄCA WŁAŚCIWY PRZEPŁYW ENERGII WITALNEJ
  • PRZYCZYNIA SIĘ DO POZBYCIA SIĘ BÓLU PLECÓW I ODBUDOWY ZNISZCZONYCH STAWÓW

Wypełnij formularz już teraz i...

BÓLOWI POWIEDZ PAS!

BÓLOWI POWIEDZ PAS!

Złóż zamówienie już teraz!

61% TANIEJ -329zł

DLA PIERWSZYCH 150 OSÓB!

127zł

© 2019 Copyrights. All rights reserved.

BELTEO - do walki z bólem pleców

BELTEO!

Zamów dzisiaj i oszczędź dodatkowe pieniadze, otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji. PROMOCJA za chwilę przepadnie!

Jeszcze lepsza okazja!

127 zł 87

Minuty
Sekundy

Przez najbliższe: